303.pl – renomowany producent nowoczesnej odzieży reklamowej

Szukasz spersonalizowanej odzieży sportowej? Chcesz stworzyć kolekcję odzieży reklamowej, ale brak Ci pomysłu lub zaplecza technologicznego? Masz gotowy projekt nadruku, który należy profesjonalnie zweryfikować? Poznaj 303.pl.

303.pl – czym się zajmujemy?

Jesteśmy doświadczonym liderem na rynku odzieży reklamowej, firmą z ponad 27-letnią tradycją mającą swój początek w projektowaniu strojów sportowych. Nasza pasja szybko przerodziła się w kompleksową produkcję, możliwą dzięki inwestycji w nowoczesny park maszynowy. Od 2004 roku rozwinęliśmy sieć dystrybucji na rynki europejskie – głównie do Holandii, Niemiec, Czech i Francji. 

Obecnie skupiamy się na kompleksowej produkcji odzieży sportowej i reklamowej. Dzięki własnej szwalni możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty, wymagające precyzyjnego, wielobarwnego nadruku.

  • Od lat uważnie śledzimy trendy na rynku odzieży i akcesoriów reklamowych.
  • Podpowiadamy markom, w jaki sposób skutecznie budować swój wizerunek za pomocą emblematów umieszczonych na odzieży. 
  • Wiemy, jak projektować estetyczną odzież firmową. Realizujemy też nowatorskie pomysły związane z twórczością youtuberów i influencerów – pomagamy się wyróżniać i budować zaplecze marketingowe pod kątem jednolitych akcesoriów.
  • Przychodzimy też z pomocą młodym markom, które potrzebują gotowego projektu nadruku na odzież lub gadżety reklamowe. 
  • Zespół kreatywnych projektantów tworzy wzory „od a do z” – od pomysłu, przez projekt po finalną realizację.

Naszą specjalizacją jest profesjonalna odzież sportowa z nadrukiem. Pierwsze projekty tworzyliśmy jeszcze w latach 90., obecnie dysponujemy pełnym zapleczem technologicznym  umożliwiającym kompletny proces produkcji. Realizujemy dowolny typ projektów – od indywidualnych, po kompleksowe, obejmujące produkcję zestawów odzieży sportowej dla drużyn. Dobieramy typ materiału i techniki nadruku, które najlepiej oddają charakter projektu. 

Na początku było LOGO

Nawet najbardziej doświadczona marka nie powinna lekceważyć roli logo lub emblematu. Jednolita symbolika kojarzona z nazwą firmy ma wiele zalet – począwszy od lepszej rozpoznawalności po budowanie renomy. Na decyzje zakupowe klientów wpływa nieskończenie wiele czynników. Obok ceny i wartości, jaką dostarcza produkt, coraz częściej liczy się zaufanie do marki. Firma rozpoznawalna, kojarzona z określonymi wartościami, jest łatwiej zapamiętywana – a rozpoznanie znaku skraca proces decyzji zakupowych.

Budowanie rozpoznawalności jest szczególnie ważne dla marek, które korzystają z jednolitej odzieży roboczej. Trudno wyobrazić sobie market, zakład pracy lub zakład usługowy bez estetycznych kostiumów/fartuchów z nadrukiem. Logo marki powinno być widoczne, rozpoznawalne i łatwe do zapamiętania. Im większa estetyka wykonania – haftu, nadruku – tym lepsza renoma marki. Dla małych firm i usługodawców lokalnych, którzy otwierają działalność odzież z nadrukiem jest jedną z najłatwiejszych metod reklamy.

Przemyślane logo ma także ogromną wartość w sporcie – estetyczna odzież sportowa powinna budować wspólnotę zawodników i budzić dumę wiernego grona kibiców.

Jak eksponować logo na odzieży reklamowej?

Logo powinno być umieszczone w widocznym miejscu. Każdy z elementów logo lub emblematu musi być wyraźny. Ważne są zarówno detale, jak i całokształt, czyli ogólny efekt wizualny. W przypadku nadruku istotną jest wysoka dokładność w odwzorowaniu wzoru. Efekt końcowy zależy od wielu czynników – począwszy od wyboru materiału po technikę nadruku. Warto pamiętać o tym, że każda z technik drukowania (lub haftowania) ma swoje wady i zalety.

Odzież reklamowa z nadrukiem, realizowana przez 303.pl, jest wykonywana z wykorzystaniem następujących technik:

  • Sublimacja – technologia trwałego barwienia, przeznaczona do nadruku na jasnych dzianinach poliestrowych. Kluczową zaletą sublimacji jest bardzo dokładne oddanie wzoru. Nadruk będzie trwały, odporny na ścieranie i regularne pranie. Ta technika może okazać się szczególnie korzystną m.in. w przypadku odzieży sportowej. Równie istotną zaletą jest dość przystępna cena nawet w przypadku zamówień niewielkich objętościowo.
  • Druk cyfrowy – druk DTG jest stosowany przy nadrukach wykonywanych na koszulkach bawełnianych. Nadruk cyfrowy dobrze oddaje barwy, szczególnie we wzorach z elementami fotorealizmu.   
  • Flex – to technika polegająca na zadrukowaniu folii, wycięciu wydruków po obrysie i wgrzewaniu wzorów na materiał przez specjalną prasę. Metoda dająca efekt trwałego nadruku, z precyzyjnym odwzorowaniem kolorów i gradientów.
  • Flock – ostatnia z metod polega na wycięciu wzoru w folii i wprasowaniu go w materiał za pomocą prasy. Technika polecana do nakładania prostych wzorów, bez gradientów i wielokolorowych elementów.

Popularną metodą nakładania logo na odzież firmową/reklamową pozostaje nadal haft. Technika polecana szczególnie markom specjalizującym się w usługach – działających w branżach modowych, wellness, beauty.

Odzież sportowa – jak ją prawidłowo personalizować?

Personalizacja odzieży sportowej to nasza specjalność. Działamy w branży od lat tworząc kreatywne projekty „od zera” oraz realizując wzory przygotowane przez naszych klientów. 

Nadruki na odzież sportową to specyficzna usługa, wymagająca dopasowania techniki do materiałów przewiewnych, termoaktywnych, złożonych głównie z włókien poliestrowych. Nadruk na komplecie sportowym musi wykazać zupełnie inny poziom „odporności” niż standardowy wzór na codziennym T-shircie. Efekt trwałości dowolnego wzoru uzyskujemy dzięki technice sublimacji – jest to najbardziej korzystna z metod nakładania nawet wysoce skomplikowanych grafik. Pamiętajmy, że wzór musi przetrwać regularne ścieranie, rozciąganie i kontakt z intensywnym zabrudzeniem.

bgsport.pl – 27 lat na polskim rynku

Z myślą o profesjonalnej odzieży sportowej powstała nasza marka bgsport. Od 2004 roku poszerzyliśmy rynek dystrybucji o kraje UE. Inwestycja w rozbudowany park maszynowy i profesjonalną szwalnię pozwoliła nam na rozwinięcie dodatkowych ścieżek działalności. Od nadruków przeszliśmy do kompleksowej produkcji odzieży sportowej. 

Projektujemy, doradzamy i realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. Liczby mówią same za siebie: mamy na koncie ponad 800 tys. strojów sportowych dla drużyn i indywidualnych zawodników.

Fundamentem naszego sukcesu jest wieloletnie doświadczenie w ściśle określonej niszy branżowej. Wiemy, jak stworzyć udany duet materiału i techniki nadruku, aby osiągnąć pożądany efekt. Nasza odzież z nadrukiem jest trwała, a jednocześnie wysoce komfortowa w noszeniu. W szwalni powstają przewiewne ubrania z mieszanek poliestrowych coolmax i microtermoactive. Nadruk nie ingeruje w ich strukturę – materiał zachowuje swoje pełne właściwości.

303.pl – Twój producent odzieży reklamowej

Jesteś właścicielem firmy, influencerem lub przedstawicielem instytucji? Masz w planach projekt odzieży reklamowej? Znamy branżę „od podszewki” i potrafimy doradzić niezależnie od tego, jak skomplikowanym jest Twój projekt. W razie potrzeby przeprowadzimy Cię przez cały proces – od stworzenia projektu nadruku po jego realizację.

Jeśli szukasz pomysłu na nadruki na odzież sportową – trafiłeś w 10-tkę. Nasze szwalnie pracują „pełną parą” – możesz zamówić jedynie nadruk lub kompletny zestaw odzieżowy. 

Dobierzemy rozwiązanie szyte na miarę i podpowiemy, jak zoptymalizować koszty. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *