SZWALNIA | DRUKARNIA

PRODUCENT ODZIEŻY

SUKCES SZYTY NA MIARĘ

Usługi

Projektujemy i produkujemy stroje z indywidualnym nadrukiem już od 1994 roku

Studio projektowe

Pierwszym etapem realizacji zamówień jest często albo odpowiednia obróbka otrzymanych materiałów graficznych, albo zaprojektowanie całej kolekcji odzieżowej na podstawie uzyskanych preferencji odnośnie kolorów, układu logotypów oraz wzorów. Dysponując własnym zespołem kreatywnym jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów w kwestii urzeczywistnienia najróżniejszych wizji designerskich, w tym także w kwestii przygotowania odzieży czy to do szycia, czy już bezpośrednio do zadruku.

Szwalnia

Operujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży odzieżowej oraz całą kadrą wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu nie tylko projektujemy, ale przede wszystkim – szyjemy odzież bez konieczności korzystania z usług zewnętrznych producentów. Tym samym każdy produkt wychodzący spod ręki naszych krawców jest produktem najwyższej jakości, przygotowanym w dbałości o najmniejsze szczegóły i wyprodukowanym z polskich, możliwie najlepszych gatunkowo materiałów.

Drukarnia

Kompleksowe zaplecze, jakie posiadamy, gwarantuje możliwość realizowania wszelkiej odzieży reklamowej, promocyjnej i sportowej – od koszulek z pojedynczymi nadrukami po w pełni sublimowane komplety meczowe. Możliwość wyboru nie tylko materiału, ale i rodzaju nadruku, a oferujemy i druk cyfrowy, i transfer, i folie winylowe, i sublimację, pozwala dostosować się do wymagań zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych. Regularnie zaopatrujemy czy to zakłady pracy, czy imprezy masowe, czy drużyny sportowe.

Co nas wyróżnia?

Nowoczesny park maszynowy

Własna szwalnia

Indywidualne podejście do klienta

Rozwiązania dla sportów tradycyjnych i elektronicznych

Ponad 25-letnie doświadczenie

Najwyższa jakość materiałów od czołowych producentów

71210476_119576369442408_4856351592107999232_o
118571778_360105262056183_5788766602506208208_n

Odzież sportowa

Oferujemy komplety sportowe przygotowywane pod indywidualne zamówienie z całkowitym odwzorowaniem projektu, gwarantując dowolną kolorystykę, jak również nieograniczoną ilość nadruków na całości powierzchni z uwagi na pełną sublimację

Wykorzystywane technologie

technology_5

Sublimacja

Technologia trwałego barwienia dowolnych jasnych dzianin poliestrowych. Pozwala odwzorować każdy projekt graficzny z zachowaniem wszystkich szczegółów. Korzystając z sublimacji jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wzorom. Wybierana najczęściej przez klientów zainteresowanych wszelką aktywnością fizyczną z uwagi na termoaktywne właściwości wykorzystywanych dzianin oraz możliwość trwałego zadrukowania całości powierzchni odzieży. Optymalna zarówno przy małych, jak i dużych zamówieniach.

technology_3

Druk cyfrowy (DTG)

Technologia druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży. Wykorzystywana przy zadrukowywaniu koszulek bawełnianych. Cechuje się pełnym odzwierciedleniem barw i fotorealizmem. Nie wymaga przygotowywania szablonów, co już na wstępie pozwala zredukować koszty, które liczone są wyłącznie w oparciu o ilość zużycia tuszy. Polecana w pierwszej kolejności klientom dysponującym skomplikowanymi, bogatymi w kolory wzorami i szukającym nadruków od ręki, w niewielkim nakładzie. Najbardziej popularna metoda wśród klientów detalicznych.

technology_4

Flex i Flock

Technologia opierająca się na wycinaniu elementów graficznych ze specjalistycznych folii winylowych przy użyciu plotera tnącego, a następnie ich wspólnym wgrzewaniu w materiał. Wykazuje się niezwykłą gładkością, a przy tym trwałością. Dedykowana jednolitym nadrukom na odzież promocyjną i roboczą, choć zdaje egzamin także przy bardziej zaawansowanych projektach. Niezastąpiona przy nisko oraz średnio nakładowych zleceniach z krótkim terminem realizacji.

technology_2

Haft

Uważany często za najbardziej ekskluzywną i trwałą ze wszystkich form prezentacji graficznej. Polega na odpowiednim zaprogramowaniu komputera sterującego jednoczesną pracą dziewięciu głowic, z których każda może wyszywać innym kolorem. Efektowny oraz – w przypadku niewielkich wzorów – stosunkowo niedrogi. Na cenę haftu wpływa bowiem wielkość i rodzaj haftowanej powierzchni, stopień skomplikowania wzoru oraz ilość uderzeń igły na cm^2, od której to ilości zależy dokładność odwzorowania projektu. Nadzwyczaj odporny warunki zewnętrzne.

Przykładowe realizacje

Potrzebujesz projektu?

t-shirt-mockup-with-a-hanger-against-a-minimalist-flat-background-27726
technology_1

Nasz dział kreatywny świadczy usługi z zakresu tworzenia, edycji oraz przygotowania wzorów pod druk na odzież wszelkiego typu. Jeśli więc potrzebujesz odpowiedniej obróbki posiadanej grafiki lub masz pomysł na projekt, podczas gdy brakuje Ci narzędzi do jego realizacji, służymy pomocą.

Klienci

Marki, które nam zaufały

O naszej firmie

P1030200
P1030192

Jesteśmy krajowym producentem odzieży z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji w pełni sublimowanej odzieży, wykonywanej – w zależności od potrzeb – zarówno z materiałów termoaktywnych, jak również z mieszanek bawełnianych. Regularnie realizujemy też wszelką odzież roboczą i promocyjną. Dzięki najnowocześniejszej linii technologicznej i własnej szwalni możemy przygotować właściwie wszystko. Technologii zdobienia odzieży także u nas nie brakuje. Systematycznie znajdujemy odbiorców w całej Europie. Współpracujemy z dziesiątkami czołowych marek na przeróżnych rynkach, w tym z utytułowanymi drużynami sportowymi z Polski i zagranicy, którym dostarczamy personalizowaną odzież przygotowywaną pod zamówienie.

Zadzwoń lub napisz i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

  Minimalna wielkość zamówienia

  Zamówienia na odzież roboczą i promocyjną realizujemy już od 1 sztuki.

  Cennik produktów i usług

  Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

  Niezbędne materiały i informacje

  Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.