Siatkówka

Szukasz firmy oferującej usługi z zakresu produkcji odzieży sportowej? Chętnie stworzymy koszulki do gry w siatkówkę dla Ciebie i całej drużyny.

Idealne do gry koszulki do siatkówki

Każdy, kto regularnie gra w siatkówkę, wie, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie. To wymagająca dyscyplina sportu, dlatego należy zaopatrzyć się wcześniej w dedykowaną odzież. W swojej ofercie posiadamy koszulki do siatkówki. Wyprodukowano je z materiałów wysokiej jakości, które przepuszczają powietrze, dzięki czemu zapewniają swobodę ruchów podczas rozgrywki. Koszulki sprawdzą się nie tylko w przypadku drużyn profesjonalnych, ale i amatorskich.

Spersonalizowane koszulki do siatkówki

Chcesz, by twoja drużyna siatkarska wyróżniła się na tle konkurencji? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Dbamy o to, by każda koszulka do siatkówki dobrze się prezentowała. Prowadzimy sprzedaż spersonalizowanej odzieży sportowej – jesteśmy w stanie dopasować t-shirty idealnie do preferencji Klienta. Prześlij nam swój projekt, a my zajmiemy się resztą!

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić