Bluzy z kapturem

Nasze bluzy szyjemy z najwyższej jakości dresówki krajowje produkcji. Bluzy są wytrzymałe i miłe w dotyku. Zapewniają bardzo wysoki komfort w użytkowaniu, są odporne na rozciąganie i wielokrotne pranie.

Fason: UNISEX
Gramatura: 280 g/m2, 340 g/m2
Skład standardowy: 90% bawełna, 10% poliester
Minimalne zamówienie: 30 sztuk
Dostępne kolory: paleta 30 kolorów
Termin realizacji: 2-3 tygodnie

Możliwe znakowanie:
– sitodruk
– transfer plastizolowy
druk dtg
folia flex i flock
– efekty specjalne, odblask, hologram, chrom
– nadruk fotoluminescencyjny.
haft komputerowy

Możliwe dodatki:
– metki żakardowe
– metki drukowane
– nadruk na potniku
– wszywki silikonowe

Jednokolorowe
Dwukolorowe
Multikolor
Neonowe

Atrakcyjna bluza z własnym nadrukiem

Proponujemy hurtowy zakup wysokiej jakości bluz o modnym, komfortowym kroju z wykorzystaniem indywidualnych projektów. Promocyjne bluzy z nadrukiem na zamówienie mogą posiadać unikatowe znakowanie w postaci sitodruku, efektów specjalnych, haftu komputerowego i nadruków uwzględniających nowoczesne rozwiązania, takie jak transfer plastizolowy czy folia flex. Zapewniamy także różnego typu metki oraz wszywki: żakardowe, drukowane, silikonowe. Bluzy na zamówienie z własnym nadrukiem to doskonała propozycja dla firm poszukujących oryginalnych opcji odzieżowych. Stanowią one produkt premium tworzony z odpornej tkaniny przyjaznej w dotyku i wygodnej w noszeniu. Oferujemy wysokiej jakości bluzy z nadrukiem na zamówienie, które świetnie sprawdzą się w celach reklamowych i promocyjnych. Nadadzą się także jako element rozpoznawczy konkretnej grupy np. na zawodach sportowych – z logiem szkoły lub drużyny. Bluzy na zamówienie z własnym nadrukiem to sposób na wyróżnienie się z tłumu i oryginalność. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi wersjami kolorystycznymi, na których może pojawić się zaprojektowany wzór.

Wysokiej jakości bluzy firmowe z logo

Z myślą o klientach stawiających na oryginalne rozwiązania proponujemy realizację indywidualnych zamówień uwzględniających wykorzystanie nowoczesnych technik druku. Dzięki nim możliwe jest stworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych egzemplarzy ubrań, np. bluzy z nadrukiem na zamówienie. Proponujemy górną część dresów z logo wykonaną z najwyższej jakości bawełny w 30 kolorach do wyboru. Taka bluza z własnym nadrukiem danej marki pozytywnie wpłynie na postawę pracowników i zgranie zespołu. Ubrania są produkowane z polskich tkanin, zapewniających odporność na deformację oraz odbarwianie pod wpływem prania. Bluza z własnym nadrukiem charakteryzuje się ponadto uniwersalnym krojem, wygodnym dla kobiet oraz mężczyzn. Projekt logo uwzględnia wykorzystanie nowoczesnych technik druku, zapewniających atrakcyjne efekty wizualne. Termin realizacji to około 2-3 tygodnie. Bluzy na zamówienie z własnym nadrukiem są często wybierane przez firmy i osoby prywatne, w celu zwiększenia rozpoznawalności własnej marki. Bluza z własnym nadrukiem może prezentować dowolny motyw lub grafikę. Innowacyjne rozwiązania pozwalają nam zachwycać najwyższą jakością wydruku nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do składania zamówień.