Usługi

Projektujemy i produkujemy stroje z indywidualnym nadrukiem już od 1994 roku

Studio projektowe

Pierwszym etapem realizacji zamówień jest często albo odpowiednia obróbka otrzymanych materiałów graficznych, albo zaprojektowanie całej kolekcji odzieżowej na podstawie uzyskanych preferencji odnośnie kolorów, układu logotypów oraz wzorów. Dysponując własnym zespołem kreatywnym jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klientów w kwestii urzeczywistnienia najróżniejszych wizji designerskich, w tym także w kwestii przygotowania odzieży czy to do szycia, czy już bezpośrednio do zadruku.

Szwalnia

Operujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży odzieżowej oraz całą kadrą wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu nie tylko projektujemy, ale przede wszystkim – szyjemy odzież bez konieczności korzystania z usług zewnętrznych producentów. Tym samym każdy produkt wychodzący spod ręki naszych krawców jest produktem najwyższej jakości, przygotowanym w dbałości o najmniejsze szczegóły i wyprodukowanym z polskich, możliwie najlepszych gatunkowo materiałów.

Drukarnia

Kompleksowe zaplecze, jakie posiadamy, gwarantuje możliwość realizowania wszelkiej odzieży reklamowej, promocyjnej i sportowej – od koszulek z pojedynczymi nadrukami po w pełni sublimowane komplety meczowe. Możliwość wyboru nie tylko materiału, ale i rodzaju nadruku, a oferujemy i druk cyfrowy, i transfer, i folie winylowe, i sublimację, pozwala dostosować się do wymagań zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych. Regularnie zaopatrujemy czy to zakłady pracy, czy imprezy masowe, czy drużyny sportowe.