Druk cyfrowy (DTG)

Druk cyfrowy na odzieży

Profesjonalny nadruk cyfrowy na tkaninach

Metoda bezpośredniego nanoszenia graficznych elementów na tkaniny jest najchętniej wykorzystywana przez klientów detalicznych. Jeśli interesuje cię drukowanie zdjęć oraz napisów na koszulkach, bluzach z kapturem czy innych produktach odzieżowych od ręki oraz w niewielkim nakładzie, a jednocześnie dysponujesz skomplikowanymi, bogatymi w kolory wzorami w ramach przygotowanego projektu, zdecyduj się na druk cyfrowy na bawełnie (DTG) nanoszony w bezpośredni sposób. Ten proces cechuje się pełnym odzwierciedleniem barw oraz fotorealizmem, który gwarantuje zadowolenie z osiągniętego efektu. Ponadto nadruk cyfrowy na tkaninach jest rozwiązaniem zapewniającym sprawną realizację zlecenia. Ze względu na wysoką jakość użytych materiałów, charakteryzuje się przy tym optymalną trwałością.

Druk cyfrowy na odzieży – własne wzory

Technologia cyfrowa na bawełnie nie wymaga przygotowywania szablonów, co już na wstępie pozwala zredukować koszty produkcji, które liczone są wyłącznie w oparciu o ilość zużycia tuszy. Jest to kolejny argument przemawiający za tym, że ta metoda DTG to druk, który najlepiej sprawdzi się w przypadku nanoszenia własnych elementów na koszulki, bluzy z kapturem oraz inne elementy odzieży w przypadku zamówień detalicznych. Za jej pomocą możliwe jest wykonanie własnego projektu na określonej liczbie elementów tekstylnych. Decydując się na druk cyfrowy na odzieży, możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa, a także uzyskać informacje dotyczące trwałości naniesionych tą metodą wzorów. Zadowalający efekt po skorzystaniu z naszej oferty – zagwarantowany!

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić

    Inne technologie, których używamy