Druk cyfrowy (DTG)

Druk cyfrowy na odzieży

Profesjonalny nadruk cyfrowy na tkaninach

Druk cyfrowy DTG to metoda znakowania polegająca na bezpośrednim nanoszeniu graficznych elementów na tkaniny. Jest ona najchętniej wykorzystywana przez klientów detalicznych. Dzięki takiemu drukowaniu na odzieży można uzyskać najlepszy efekt wizualny na naturalnej dzianinie. Druk cyfrowy na odzieży to odpowiednie rozwiązanie dla każdego, kto jest zainteresowany m.in. drukowaniem zdjęć oraz napisów na koszulkach, bluzach z kapturem czy innych produktach odzieżowych od ręki oraz w niewielkim nakładzie.

Drukowanie na bawełnie – DTG w praktyce

Dysponujesz skomplikowanymi, bogatymi w kolory wzorami w ramach przygotowanego projektu? Zdecyduj się na druk cyfrowy na bawełnie (DTG) nanoszony w bezpośredni sposób. Proces ten cechuje się pełnym odzwierciedleniem barw oraz fotorealizmem, który gwarantuje zadowolenie z osiągniętego efektu. Ponadto nadruk cyfrowy na tkaninach jest rozwiązaniem zapewniającym sprawną realizację zlecenia. Ze względu na wysoką jakość użytych materiałów, druk cyfrowy nanoszony na koszulki charakteryzuje się przy tym optymalną trwałością.

Druk cyfrowy na odzieży – własne wzory

W jaki sposób drukowanie (DTG) na odzieży łączy się z oszczędnościami? Technologia cyfrowa na bawełnie nie wymaga przygotowywania szablonów, co już na wstępie pozwala zredukować koszty produkcji, które liczone są wyłącznie w oparciu o ilość zużycia tuszy. Jest to także argument przemawiający za tym, że DTG to metoda druku, która najlepiej sprawdzi się w przypadku nanoszenia własnych elementów na koszulki, bluzy z kapturem oraz inne elementy odzieży w przypadku zamówień detalicznych.

Drukowanie na ubraniach – doradztwo specjalistów

Planujesz realizację własnego nadruku na tkaninie? Skorzystaj z usług naszej firmy! Druk cyfrowy DTG (Direct To Garment) jest metodą nadruku bezpośredniego, która jest wykonywana przy pomocy specjalistycznej maszyny drukarskiej. Przy pomocy tej technologii możliwe jest wykonanie własnego projektu na określonej liczbie elementów tekstylnych. Decydując się na druk cyfrowy na odzieży, możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa, a także uzyskać informacje dotyczące trwałości naniesionych tą metodą wzorów. Zadowalający efekt po skorzystaniu z naszej oferty – zagwarantowany!

Profesjonalne drukowanie na ubraniach

Drukowanie na ubraniach to obecnie bardzo popularna metoda personalizacji ubrań. Daje to możliwość wyrażenia swojego indywidualnego stylu. Własny nadruk na tkaninie przekształca zwyczajne ubranie w unikatowe dzieło sztuki. Można stworzyć dowolny wzór. Nadruk puff pozwala na wybranie nawet najbardziej złożonej kombinacji, zachowując przy tym jakość i dbałość o każdy detal. Jeśli chcesz się wyróżnić, druk cyfrowy jest dla ciebie. Koszulki tego typu będą wyjątkowe, nie do kupienia w sklepie. Pracujemy na dowolnej dzianinie. Wykonany przez nas druk cyfrowy spełni wszystkie twoje wymagania.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić

    Inne technologie, których używamy