Sublimacja

Druk sublimacyjny na koszulkach, bluzach

Szycie odzieży na indywidualne zamówienie

Proponowana przez nas możliwość naniesienia dowolnej grafiki, numeru czy liter na elemencie stroju sprawdza się świetnie zarówno w przypadku małych, jak i dużych zamówień. Druk sublimacyjny na materiałach z domieszką poliestru – koszulkach, bluzach czy spodniach – to zaawansowana technologicznie metoda, która pozwala również na przeprowadzenie trwałego barwienia dowolnych dzianin poliestrowych w jasnych kolorach. Odwzorowuje każdy możliwy projekt graficzny z zachowaniem wszystkich szczegółów. Dzięki temu odzież sublimowana doskonale prezentuje się w trakcie noszenia. Tę metodę proponujemy zwłaszcza klientom poszukującym trwałych i wyraźnych nadruków na strojach sportowych.

Wyjątkowa odzież sublimowana

Dzięki korzystaniu z nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wzorom wskazanym przez klienta detalicznego bądź hurtowego. Wykonany innowacyjną metodą druk na koszulkach czy bluzach wybierany jest najczęściej przez klientów powiązanych z aktywnością fizyczną. Świetnie sobie radzi z termoaktywnymi właściwościami dostarczanych elementów odzieży sportowej oraz daje możliwość nanoszenia napisów czy grafik na całej powierzchni w bardzo trwały sposób. Jednocześnie odzież sublimowana zachowuje swoją pierwotną specyfikację. Dzięki temu znajduje zastosowanie szczególnie w produkcji kompletów treningowych dla drużyn sportowych.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić

    Inne technologie, których używamy