Hafciarnia

Hafciarnia – profesjonalne wyszywanie haftu na koszulkach

Chcesz skorzystać z usług pracowni haftu komputerowego? Skontaktuj się z nami! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rzemiośle hafciarskim. Zajmujemy się wyszywaniem napisów na ubraniach. Uzyskujemy satysfakcjonujące efekty dzięki zastosowaniu sterowanych komputerowo nowoczesnych maszyn i różnokolorowych nici wysokiej jakości. Pracownia haftu komputerowego 303 to miejsce, gdzie precyzja spotyka się z kreatywnością. Nadajemy ubraniom indywidualnego charakteru. Koszulki z haftem logo doskonale sprawdzą się np. w klubach piłkarskich i nie tylko. Wyszywanie napisów na ubraniach to nasza specjalność. Zachęcamy do kontaktu.

Koszulki z haftem – logo firmy na t-shircie

Specjalizujemy się w dziedzinie haftu komputerowego. Świadczymy usługi z zakresu produkcji koszulek z haftem na zamówienie. Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Zwracamy uwagę na jakość pracy, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu firm działających w Polsce. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać motto, imię czy logo, nasza oferta wyszywania na koszulkach spełni twoje wymagania. Szukasz zatem profesjonalnej hafciarni zajmującej się wyszywaniem logo na ubraniach? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. Koszulki z haftem na zamówienie z pewnością przypadną Ci do gustu.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić

  Pozostałe nasze usługi

  konstrukcje
  odzieżowe

  studio
  projektowe

  drukarnia

  szwalnia