BG Sport

Wysokiej jakości komplety sportowe na zamówienie

Niezwykle ważnym elementem garderoby każdej kobiety lubiącej aktywność fizyczną, jest koszula damska sportowa. Obecnie na rynku dostępnych jest ich wiele, jednak my, jako profesjonalny producent koszulek sportowych oferujemy najwyższą jakość. Stosujemy specjalistyczne materiały zapewniające komfort zarówno podczas treningu, jak i codziennych aktywności. Szycie odzieży sportowej to nasza pasja i mamy w tym duże doświadczenie. Pracujemy na nowoczesnych maszynach, które dodatkowo umożliwiają nam personalizację. Dzięki temu można zdecydować się na koszulki sportowe z własnym nadrukiem.

Koszulki 300 g – stworzone do intensywnych treningów

Produkcja odzieży sportowej na zamówienie to coś, czym zajmujemy się od dawna. Dostarczamy naszym klientom wyroby najwyższej jakości. Oferujemy m.in. koszulki boxy, które zachwycają wygodą i oryginalnością. Z pewnością podkreślą indywidualny styl wszystkich kobiet aktywnych fizycznie. Każda koszulka termoaktywna z własnym nadrukiem spełni wymagania najbardziej wymagających sportowców. Zaś dla indywidualnych pasjonatów biegania lub drużyn doskonałe będą koszulki biegowe z nadrukiem. Funkcjonalność połączona z estetycznym designem sprawia, że prezentują się obiecująco.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić