Wyjątkowe stroje dla Twojej drużyny!​

Oferta

Oferujemy produkcję strojów sportowych oraz koszulek biegowych dzięki wykorzystaniu dwóch topowych materiałów termoaktywnych o podwyższonym komforcie użytkowania.

Microtermoactive Pro

Nowoczesne włókno poliestrowe przeznaczone do produkcji „oddychających” strojów sportowych. Włókna po wewnętrznej stronie materiału, dzięki specjalnej apreturze, posiadają właściwości hydrofilowe – zbierają nadmiar wilgoci z powierzchni skóry. Natomiast włókna po zewnętrznej stronie posiadają właściwości hydrofobowe – przez co odparowują i wysychają dużo szybciej niż włókna naturalne. Dodatkowo struktura materiału zapewnia maksymalną przewiewność, dając tym samym uczucie komfortu w trakcie wysiłku.

Coolmax

Opracowane przez koncern DuPont nowoczesne włókno poliestrowe przeznaczone do produkcji bielizny termoaktywnej. Jego głównym zadaniem jest zapewnianie dobrej wentylacji ciała i utrzymywanie suchej powierzchni skóry. Włókno to, w odróżnieniu od niektórych starszych tkanin termoaktywnych, cechuje duża odporność na promienie UV, dzięki czemu nie rozkłada się ono stopniowo na słońcu i nie wydziela przykrego zapachu. Odzież wykonana z Coolmaxu zapewnia uczucie suchości i chłodzenia ciała.

Stroje sublimowane

Oferujemy komplety sportowe przygotowywane pod indywidualne zamówienie z całkowitym odwzorowaniem projektu, gwarantując dowolną kolorystykę, jak również nieograniczoną ilość nadruków na całości powierzchni z uwagi na pełną sublimację.

P1030192

O firmie

BGSPORT od 1994 roku projektuje i produkuje stroje sportowe. Od 2004 eksportuje produkty do krajów Unii Europejskiej, w szczególności Niemiec, Czech, Holandii i Francji.

Ciągła modernizacja parku maszynowego oraz wykorzystywanie najnowocześniejszych materiałów umożliwia oferowanie najlepszej odzieży termoaktywnej dla komfortu Twojego i Twojej drużyny!

Na materiałach drukujemy dowolne grafiki dzięki technologii sublimacji. Umożliwia nam to nanoszenie wzorów na materiały termoaktywne bez ingerencji w ich strukturę.

Klienci

Marki, które nam zaufały

Nasze realizacje

Wyprodukowaliśmy ponad 800 000 strojów sportowych. Chcemy stworzyć również stroje dla Ciebie i Twojej drużyny!

Zadzwoń lub napisz i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

  Minimalna wielkość zamówienia

  Zamówienia na odzież roboczą i promocyjną realizujemy już od 1 sztuki.

  Cennik produktów i usług

  Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

  Niezbędne materiały i informacje

  Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

  Kontakt

  E-mail: info@303.pl

  Telefon: 602 158 120

  Adres: ul. Kopernika 6
  84-241 Gościcino
  NIP 5881865204

  Social Media