Wyjątkowe stroje dla Twojej drużyny!​
Oferta

Oferujemy produkcję strojów sportowych oraz koszulek biegowych dzięki wykorzystaniu dwóch topowych materiałów termoaktywnych o podwyższonym komforcie użytkowania.

Microtermoactive Pro

Nowoczesne włókno poliestrowe przeznaczone do produkcji „oddychających” strojów sportowych. Włókna po wewnętrznej stronie materiału, dzięki specjalnej apreturze, posiadają właściwości hydrofilowe – zbierają nadmiar wilgoci z powierzchni skóry. Natomiast włókna po zewnętrznej stronie posiadają właściwości hydrofobowe – przez co odparowują i wysychają dużo szybciej niż włókna naturalne. Dodatkowo struktura materiału zapewnia maksymalną przewiewność, dając tym samym uczucie komfortu w trakcie wysiłku.

Coolmax

Opracowane przez koncern DuPont nowoczesne włókno poliestrowe przeznaczone do produkcji bielizny termoaktywnej. Jego głównym zadaniem jest zapewnianie dobrej wentylacji ciała i utrzymywanie suchej powierzchni skóry. Włókno to, w odróżnieniu od niektórych starszych tkanin termoaktywnych, cechuje duża odporność na promienie UV, dzięki czemu nie rozkłada się ono stopniowo na słońcu i nie wydziela przykrego zapachu. Odzież wykonana z Coolmaxu zapewnia uczucie suchości i chłodzenia ciała.

Sublimowana odzież sportowa z własnym nadrukiem

Specjalizujemy się w produkcji profesjonalnych kompletów sportowych z najwyższej jakości tkanin funkcyjnych. Wykonujemy zlecenia wedle wytycznych klientów, aby odzież sportowa z własnym nadrukiem była w pełni zgodna z ich wymaganiami, a także standardami branżowymi. Realizujemy zamówienia z całkowitym odwzorowaniem dostarczonych projektów, nanosząc dowolną liczbę nadruków wybranych przez zleceniodawcę. Komplety i dresy sportowe na zamówienie mogą być również wykonywane na podstawie jednego z prezentowanych modeli katalogowych. Realizujemy także zamówienia na koszulki sportowe z własnym nadrukiem. Uwzględniamy przy tym wybrany przez klienta układ kolorystyczny. Mając na uwadze potrzeby Klienta, dbamy o to, by każdy, kogo interesuje zakup koszuli męskiej i damskiej sportowej, był zadowolony. Oferujemy produkty w różnych kolorach, odcieniach i wzorach.

W trosce o sportowca — koszulka piłkarska z nadrukiem

Jesteś członkiem drużyny piłkarskiej i chcesz zaopatrzyć się w odzież wysokiej jakości? Z całą pewnością musisz rozważyć wybór odpowiedniej firmy prowadzącą sprzedaż koszulek sportowych z własnym nadrukiem. Dzięki kompetencjom członków naszego zespołu jesteśmy w stanie zagwarantować estetyczne i trwałe produkty. Wyprodukowane u nas koszulki nadają się idealnie do biegania. Co ważne, mogą one być z nadrukiem wybranym przez Ciebie. Naszą misją jest tworzyć odzież w taki sposób, by nieść zadowolenie naszym konsumentom. Klienci, dla których realizowaliśmy już projekty takie jak koszulka piłkarska z nadrukiem, wiedzą, że stawiamy jakość na pierwszym miejscu. Wybierając t-shirt, warto zwrócić również uwagę na właściwości materiału. Koszulka służąca aktywnościom sportowym, powinna być termoaktywna — niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na wariant z własnym nadrukiem. Współpracowaliśmy z wieloma różnymi grupami, stąd też wynika nasza pewność, że bez problemu wyprodukujemy dla Ciebie zarówno koszulę damską sportową, jak i męską. Tym, co charakteryzuje 303.pl na tle konkurencji jest indywidualne podejście do Klienta.

Produkcja koszulek sportowych z własnym nadrukiem

Dzięki wykorzystaniu włókien poliestrowych ubrania zapewniają optymalną termoregulację i odprowadzanie wilgoci w trakcie treningów. Szycie odzieży sportowej przez zespół specjalistów z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego gwarantuje pełną funkcjonalność wszystkich wyrobów. Natomiast wykorzystanie metody druku sublimacyjnego odpowiada za trwałość oraz efektowny wygląd naniesionych na nią wzorów. Technika ta nie wpływa przy tym na właściwości tkanin, więc sprawdza się w przypadku profesjonalnych ubrań sportowych dla drużyn i zawodników indywidualnych. Jako producent koszulek sportowych posiadający wieloletnie doświadczenie w branży zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, jak się prezentuje zawodnik. Dzięki odpowiedniej selekcji materiałów wykorzystanych do produkcji, jesteśmy w stanie zagwarantować to, że wszystkie projekty będą stać na jak najwyższym poziomie.

P1030192
O firmie

BGSPORT od 1994 roku projektuje i produkuje stroje sportowe. Od 2004 eksportuje produkty do krajów Unii Europejskiej, w szczególności Niemiec, Czech, Holandii i Francji.

Ciągła modernizacja parku maszynowego oraz wykorzystywanie najnowocześniejszych materiałów umożliwia oferowanie najlepszej odzieży termoaktywnej dla komfortu Twojego i Twojej drużyny!

Na materiałach drukujemy dowolne grafiki dzięki technologii sublimacji. Umożliwia nam to nanoszenie wzorów na materiały termoaktywne bez ingerencji w ich strukturę.

Klienci

Marki, które nam zaufały
Nasze realizacje

Wyprodukowaliśmy ponad 800 000 strojów sportowych. Chcemy stworzyć również stroje dla Ciebie i Twojej drużyny!

Zadzwoń lub napisz i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

  Minimalna wielkość zamówienia

  Zamówienia na odzież roboczą i promocyjną realizujemy już od 1 sztuki.

  Cennik produktów i usług

  Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

  Niezbędne materiały i informacje

  Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.
  Kontakt

  E-mail: info@303.pl

  Telefon: 602 158 120

  Adres: ul. Kopernika 6
  84-241 Gościcino
  NIP 5881865204

  Social Media