Studio projektowe

Studio projektowe

Stworzenie odzieży z wysokiej jakości z nadrukami wiążę się z przygotowaniem odpowiedniego projektu. Należy również uzgodnić na jakim materiale ma być zastosowany nadruk i dobrać do niego odpowiednią technikę.

Nie trzeba mieć wcale przygotowanego całego projektu, aby można było złożyć zamówienie. Czasem wystarczy, mieć plik z Twoim logo, opisać swoją koncepcję, wytyczne, oczekiwania i określoną kolorystykę. Albo też w całości oddać projekt w nasze ręce. Przygotowanie projektu wiąże się z przygotowaniem grafiki do wielkości zadruku i również tego, jakie mają być rozmiary.

W trakcie tworzenia projektu nasz grafik będzie w stałym kontakcie z klientem. Gdy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, zwracamy się z zapytaniem, czy to odpowiada lub proponujemy inne, lepsze rozwiązanie. Przed realizacją zamówienia zawsze przesyłamy klientowi wizualizację projektu, by dowiedzieć się czy spełnia on oczekiwania i mógł nanieść ewentualne poprawki.  Kiedy całość jest zaakceptowana, możemy zacząć działać z produkcją odzieży.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić

  Pozostałe nasze usługi

  konstrukcje
  odzieżowe

  szwalnia

  drukarnia

  hafciarnia