Piłka nożna

Chcesz, by twoja drużyna piłkarska nosiła dobrze wyglądające stroje? Skorzystaj z naszej oferty i zamów koszulki piłkarskie. Z chęcią podejmiemy się pracy nad nimi!

Koszulki piłkarskie – wyglądaj dobrze na boisku

Piłka nożna jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym tworzeniem koszulek piłkarskich zarówno dla zawodowych, jak i amatorskich drużyn. Dzięki specjalnie dopasowanemu materiałowi odzież jest bezpieczna i komfortowa w noszeniu. Ponadto każda koszulka piłkarska z własnym nadrukiem cechuje się elastycznością i odpornością na uszkodzenia. Zapewnij sobie i członkom swojej drużyny komfort na boisku – skorzystaj z usług naszej firmy.

Koszulki piłkarskie – odzież klubowa najwyższej jakości

Chcesz, by twoja drużyna prezentowała się dobrze na boisku? Dostępne w naszej ofercie koszulki piłkarskie to spersonalizowane stroje klubowe, które jesteśmy w stanie dostosować do preferencji Klienta. Wystarczy, że opiszesz nam, co chcesz, by znajdowało się na zamówionej odzieży, a my naniesiemy wybrane grafiki! Możemy oznakować koszulkę logotypami sponsorów, imionami zawodników lub numerami. Współpracujemy z klubami amatorskimi, szkołami oraz stowarzyszeniami.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić