Szwalnia

SZYCIE ODZIEŻY NA MIARĘ – USŁUGI PROFESJONALNEJ SZWALNI

Oferujemy kompleksową usługę produkcji odzieży. Jesteśmy szwalnią działającą w Polsce, która zajmuje się szyciem od podstaw – samodzielnie od początku do końca koordynujemy proces realizacji zamówienia. Specjalizujemy się w produkcji odzieży dla szerokiego grona klientów z różnych branż. Wolisz, by logo Twojej firmy na ubraniach było nadrukowane czy haftowane? Chcesz zapewnić pracownikom t-shity czy też bluzy szyte na zamówienie? Wybór zależy od Ciebie! Zespół naszej szwalni zadba o to, by koszule i bluzy sprostały oczekiwaniom, które stawia przed nami Klient. To właśnie dzięki doświadczonej kadrze pracowników, szycie odzieży na zamówienie wychodzi nam tak dobrze. Dysponujemy także najlepszymi, profesjonalnymi maszynami.

Szwalnia odzieży, koszulek i bluz

Szycie odzieży na indywidualne zamówienie

Lokalna produkcja, możliwie najlepsze gatunkowo materiały, dbałość o każdy najmniejszy szczegół – jeśli zależy ci na takich cechach, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Komplety, spodnie czy koszulki, które proponuje nasza szwalnia ubrań, są szyte w Polsce. Zachwycają pod każdym względem swoim wyjątkowym wykonaniem z materiałów termoaktywnych oraz mieszanek bawełny zgodnie z indywidualnymi wymaganiami przekazanymi w ramach zamówienia. Indywidualne podejście do każdego Klienta, to właśnie to, czym powinien wyróżniać się dobry producent odzieży. Szwalnia, którą prowadzimy, wykonuje projekty na ubrania z haftami i nadrukami, które cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli firm i marek. Zlecenia na szycie odzieży realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami, co przekłada się na jakość i trwałość gotowych produktów. Nasza szwalnia ubrań troszczy się zarówno o spełnienie estetycznych oczekiwań Klienta, jak i trwałość tworzonych elementów odzieży. Jako szwalnia odzieży sportowej specjalizujemy się w komfortowych krojach, które doskonale nadają się dla osób aktywnych. Przygotujemy dla Ciebie wszystko, czego tylko potrzebujesz!

Nowoczesna szwalnia ubrań personalizowanych

Operujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży odzieżowej oraz całą kadrą wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu zapewniamy nie tylko projektowanie oraz drukowanie personalizowanych napisów metodą sublimacji, haftu lub druku cyfrowego, ale przede wszystkim szycie odzieży na zamówienie bez konieczności korzystania z usług zewnętrznych producentów. Wszystkie ubrania, jakie stworzy szwalnia – bluzy, koszulki, stroje sportowe – odznaczają się solidnym, funkcjonalnym oraz estetycznym wykonaniem. Jednocześnie szycie ubrań na zamówienie pozwala na uwzględnienie niestandardowych rozwiązań. Tym samym jest jedną z najchętniej wybieranych metod produkcji odzieży dla rodzimych firm, którym zależy na jakości. Szycie odzieży jest dla nas prawdziwą pasją, którą w ramach współpracy z Klientem z przyjemnością rozwijamy. Staramy się także podążać za trendami i nowinkami branży, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Szycie ubrań na zamówienie proponujemy wszystkim tym, którzy poszukują oryginalnych i solidnych rozwiązań. W zakresie druku komputerowego na odzieży sprostamy wszelkim typom pożądanych przez Klienta haftów i aplikacji. Doradzimy też w kwestii doboru najlepszych rozwiązań.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić

  Pozostałe nasze usługi

  konstrukcje
  odzieżowe

  studio
  projektowe

  drukarnia

  hafciarnia