Drukarnia

Drukowanie na odzieży

Niezbędna ci jest odzież reklamowa, promocyjna lub sportowa z personalizowanymi tekstami, numerami czy logami sponsorów? Kompleksowe zaplecze, jakim dysponujemy, pozwala na to, by drukowanie na bawełnie odbywało się w sposób spełniający wszelkie oczekiwania. Tworzymy nie tylko pojedyncze koszulki, t-shirty czy bluzy z własnymi nadrukami, ale również w pełni sublimowane komplety, regularnie zaopatrując zakłady pracy, drużyny sportowe czy organizatorów imprez masowych.

Nowoczesna szwalnia ubrań personalizowanych

Dajemy możliwość wyboru nie tylko materiału oraz elementu odzieży, na jakim zostanie umieszczony napis, ale również rodzaju przeprowadzanego procesu. W naszej ofercie znajduje się sublimacja, DTG, flex i flock oraz haft, co pozwala dostosować się do wszelkich wymagań zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych z różnych branż.
Zgłoś się do nas, a na twojej bawełnianej bluzie bądź t-Shircie pojawi się własne, dowolne oznaczenie – w sposób zapewniający staranność wykonania, a przez to elegancką prezencję w trakcie tematycznego wydarzenia.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie naszych produktów, oferty lub współpracy, nasi konsultanci służą pomocą!

602-158-120

info@303.pl

Kopernika 6, 84-241 Gościcino

Minimalna wielkość zamówienia

Minimalne ilości podane są w karcie każdego produktu.

Cennik produktów i usług

Zamówienia wyceniamy indywidualnie w oparciu o potrzeby klienta.

Niezbędne materiały i informacje

Do realizacji zamówienia potrzebujemy przede wszystkim informacji o rodzaju, kolorystyce, ilości oraz rozmiarach odzieży wraz z materiałami graficznymi i wskazaniem miejsc, w których miałyby się znaleźć poszczególne nadruki.

napisz i sprawdź, co
możemy dla Ciebie zrobić

  Pozostałe nasze usługi

  konstrukcje
  odzieżowe

  studio
  projektowe

  szwalnia

  hafciarnia