Wykorzystywane technologie

technology_5

Sublimacja

Technologia trwałego barwienia dowolnych jasnych dzianin poliestrowych. Pozwala odwzorować każdy projekt graficzny z zachowaniem wszystkich szczegółów. Korzystając z sublimacji jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wzorom. Wybierana najczęściej przez klientów zainteresowanych wszelką aktywnością fizyczną z uwagi na termoaktywne właściwości wykorzystywanych dzianin oraz możliwość trwałego zadrukowania całości powierzchni odzieży. Optymalna zarówno przy małych, jak i dużych zamówieniach.

technology_3

Druk cyfrowy (DTG)

Technologia druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży. Wykorzystywana przy zadrukowywaniu koszulek bawełnianych. Cechuje się pełnym odzwierciedleniem barw i fotorealizmem. Nie wymaga przygotowywania szablonów, co już na wstępie pozwala zredukować koszty, które liczone są wyłącznie w oparciu o ilość zużycia tuszy. Polecana w pierwszej kolejności klientom dysponującym skomplikowanymi, bogatymi w kolory wzorami i szukającym nadruków od ręki, w niewielkim nakładzie. Najbardziej popularna metoda wśród klientów detalicznych.

technology_4

Flex i Flock

Technologia opierająca się na wycinaniu elementów graficznych ze specjalistycznych folii winylowych przy użyciu plotera tnącego, a następnie ich wspólnym wgrzewaniu w materiał. Wykazuje się niezwykłą gładkością, a przy tym trwałością. Dedykowana jednolitym nadrukom na odzież promocyjną i roboczą, choć zdaje egzamin także przy bardziej zaawansowanych projektach. Niezastąpiona przy nisko oraz średnio nakładowych zleceniach z krótkim terminem realizacji.

technology_2

Haft

Uważany często za najbardziej ekskluzywną i trwałą ze wszystkich form prezentacji graficznej. Polega na odpowiednim zaprogramowaniu komputera sterującego jednoczesną pracą dziewięciu głowic, z których każda może wyszywać innym kolorem. Efektowny oraz – w przypadku niewielkich wzorów – stosunkowo niedrogi. Na cenę haftu wpływa bowiem wielkość i rodzaj haftowanej powierzchni, stopień skomplikowania wzoru oraz ilość uderzeń igły na cm^2, od której to ilości zależy dokładność odwzorowania projektu. Nadzwyczaj odporny warunki zewnętrzne.